1. KONTAKT Z NAMI

Pierwszy etap to kontakt z naszym fachowcem. Należy zadzwonić pod numer: (76) 845 01 42 lub 507 058 729. Można także kontaktować się z Nami wysyłając e-maila na: info@mowczan.pl lub kontaktując się osobiscie w siedzibie firmy w Polkowicach przy ul.Dąbrowskiego 21. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

2. POMIARY I USTALENIA

W przypadku wizyty u Państwa w mieszkaniu/domu dokonujemy niezbędnych pomiarów i odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące kwestii wykonania mebli na zamówienie.

3. PR0JEKTOWANIE I WYCENA

Po wykonaniu pomiarów i wszelkich uzgodnień z Państwem dotyczących aspektów technicznych i ogólnego projektu, przygotujemy wizualizację, co do której mogą Państwo wprowadzić w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Otrzymacie Państwo również wszelkie wytyczne techniczne niezbędne dla innych ekip wykończeniowych.

4. ZAMOWIENIE PROJEKTU I REALIZACJA

Po akceptacji wszelkich ustaleń opisanych w pkt.3, przystępujemy do podpisania z Państwem stosownej umowy oraz produkcji mebli.

5. MONTAŻ

W uzgodnionym i dogodnym dla Państwa terminie, potwierdzonym uprzednio przed naszym przyjazdem telefonicznie, dostarczamy do Państwa wyprodukowane meble.

Ekipa Naszych fachowców sprawnie i solidnie dokonuje montażu tak abyście Państwo byli zadowoleni z nowo nabytych mebli czy innych wykonanych specjalnie dla Państwa artykułów.

Zapraszamy do kontaktu